Polowanie na czarownice

przerazone_koty_2Mój narzeczony jest pedantem i ma różne dziwne fobie. Na przykład wchodzi do sklepu i poprawia ubrania złożone w kostkę w ładniejszą i równiejszą kostkę. Kostka nigdy nie jest wystarczająco dobra. Kiedyś zdjęłam kozaki i jeden zapięłam, a drugiemu cholewa opadła i tak została zrezygnowana. Cały wieczór się pocił, ale w końcu nie wytrzymał. Wylazł  łóżka, zbiegł do przedpokoju, zasunął zamek, postawił na sztorc i dopiero mógł zasnąć. Chichrałam się w poduszkę, jak głupia.

Czasem jest mniej zabawnie, na przykład „każda piaskownica to wielka kuweta”. Niby tak, ale żeby od razu się w niej nie bawić? Wszyscy bawiliśmy się w wielkich kuwetach i raczej nie ucierpieliśmy na tym za bardzo. Chociaż ostatnio, za sprawą mojej fryzjerki, nabrałam większej ostrożności. Fryzjerka kupiła sobie psa i co rano go wyprowadza. I kogo spotyka o świcie? Swoją sąsiadkę, posiadaczkę trzech kotów. Zaaferowana kobieta nie spostrzega fryzjerki i dalej oddaje się haniebnemu procederowi. Co mianowicie robi?

Wymienia piasek w kuwecie. W piaskownicy. Fryzjerka posiada dwójkę synów – 4 i 5 lat- którzy niemal dzień w dzień w tej piaskownicy się bawią. Czy zabiła? Niestety nie. Czy powinna? Zdecydowanie tak.

Moim skromnym zdaniem dla osób reprezentujących tak niebywałą mieszankę chamstwa i głupoty, powinno się stosować karę pod postacią obiadu z dwóch dań. Pierwszym daniem byłby piasek wymieszany z kocimi szczynami i gównem, a drugim tłuczone szkło. Na pewno by smakowało po uprzednio zafundowanej pracy fizycznej na świeżym powietrzu, czyli zakupieniu piasku do piaskownicy (tona kosztuje 12zł) i wymienieniu jej zawartości przy pomocy dziecinnego wiaderka. Zwłoki natomiast powinno się powiesić i dać na pożarcie kotom.

Informacje o BookNotCook

Świadomie czytająca. Świadomie niegotująca. Mama :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Codzienność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>